Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

VIDEO/ Me bikini ngjyrë ari dhe duke tundur të pasmet buzë detit, Era Istrefi provokon keq ndjekësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur nga Kosova Era Istrefi ka zgjedhur bregdetin shqiptar për të kaluar disa ditë pushimi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto nga momentet e këndshme që është duke kaluar në jug.

Por pas fotove provokuese, ku këngëtarja shihet e veshur me bikini ngjyrë ari, ajo ka publikuar një video, teksa kërcente dhe bënte tëerk buzë detit.

“Vendi im i lumtur”, shkruan këngëtarja në fotot që shpërndan në Instagram, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.

Më shumë

spot_img