Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

VIDEO/ Me “Audi” luksoz gara në mes të kryeqytetit, dy të rinjtë e pësojnë keq nga policia

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia rrugore e Tiranës ka ndëshkuar me 250 mijë lekë dy shtetas të cilët janë kapur duke bërë “gara shpejtësie” në rrugët e kryqytetit.

Ata janë filmuar duke bërë garë me njëri-tjetrin me makinat luksoze tip “Audi”.

Siç shihet dhe në pamjet e mëposhtme dy mjetet janë shoqëruar në Polici ku ndaj shoferave janë marrë masat administrative përkatëse.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img