Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Maluma përshëndet fansat shqiptarë: Mos mungoni, shihemi në Tiranë

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Maluma përshëndet fansat shqiptarë: Mos mungoni, shihemi

Vetëm katër ditë na ndajnë nga konceri i shumëpritur në Tiranë i yllit kolumbian, Malumës.

Pasi u shty si koncert dy herë prej pandemisë dhe goditjeve të njëpasnjëshme që i bëri kjo e fundit jetës së natës dhe muzikës live, Maluma ditën e hënë do të jetë në Tiranë dhe fanset e “çmendura” të këngëtarit janë duke numëruar orët.

Mirëpo edhe vetë këngëtari ka një kërkesë për të gjitha fanset e tij. Përmes një video ai u bën thirrje që në datën 14 Mars të mblidhen në sheshin Nënë Tereza.

“Hey njerëzit e mi në Tiranë. Jam Maluma Baby, mos mungoni më 14 Mars. Shihemi aty më 14 Mars”, thotë Maluma.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese