Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

VIDEO/ Makinat luksoze futen “me dhunë” në Qendrën Artistike “DEA”, prona iu shit personave të tjerë pa dijeninë e çiftit Dizdari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej kohësh çifti i artistëve Limos dhe Adriana Dizdari kanë denoncuar kërcënimet ndaj tyre përsa i përket Qendrës Artistike “DEA”, të cilën e ngritën së bashku 23 vite më parë në Ksamil.

Por prona e tyre është shitur në ankand pa dijeninë e tyre, ndaj çifti i është drejtuar edhe kryeministrit Rama për të zgjidhur këtë çështje.

Ndërkohë në rrjet po qarkullojnë pamje ku shihen makina luksoze që futen “me dhunë” në Qendrën Artistike, ku sipas “Saranda Web”, personat që janë futur kanë shpërthyer derën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img