Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
27 %
3.1kmh
40 %
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

VIDEO/ Makina përplas një grup njerëzish në Çikago, trupat “fluturojnë” në ajër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një incident tronditës ka ndodhur ditën e sotme në Çikago të SHBA-së.

Një makinë u përplas me një turmë njerëzish dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Dëshmitarët tregojnë se makina hodhi në ajër trupat e qytetarëve duke i lënë në tokë pa ndjenja.

Tre persona u vranë dhe një u plagos rëndë kur një makinë përplasi një grup njerëzish në Çikago.

Sipas asaj që njoftuan autoritetet policore, një makinë u përplas me një grup prej katër personash në lagjen Jackson Park Highlands.

Pamjet e kamerave të postuara në internet tregojnë disa njerëz që janë në rrugë. Papritur, një makinë vjen me shpejtësi skëterrë dhe i përplas. Identiteti i viktimave dhe të dyshuarve të mundshëm ende nuk janë bërë të ditur, ndërsa policia po punon për të bërë të mundur arrestimin e autorit.

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img