Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

VIDEO: Makina përplas efektivin e “Illyrian Gruad” në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

a21a79b87f496fa7e1a19cbeea071129

Një efektiv i policisë “Illyrian Guard” është aksidentuar ditën e sotme në Tiranë.

Sipas raportimeve, efektivi i policisë “security” në varësi të Ministrisë së Brendshme është përplasur nga një makinë në rrugën “Endri Keko”.

Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca që ka kryer transportimin e punonjësit të policisë, si dhe efektivët e rrugores që po hetojnë për shkaqet e aksidentit. 

Më shumë

spot_img