Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Luiz Ejlli thirrje fansave: Nëse ndodh kjo gjë sonte, do më ndryshojë jeta

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Luiz Ejlli thirrje fansave: Nëse ndodh kjo gjë sonte, do

Gjatë spektaklit të sotëm në "Big Brother Vip" pritet që të shpallet edhe finalisti i parë. E lidhur me këtë vendim i cili do të merret mbrëmjen e sotme banorët kanë diskutuar me njëri-tjetrin.

Teksa ishte duke biseduar me Kiarën dhe Elvisin, Luizi i bëri thirrje të gjithë teleshikuesve që ta votojnë si finalistin e parë, duke shtuar se nëse kjo gjë do të ndodhë atëhere atij do i ndryshonte jeta.

Madje, madje këngëtari tha se nëse emri i tij do të shpallet sonte atëhere ai do të bërtasë me të madhe nga gëzimi.

Biseda mes banorëve:

Luiz Ejlli: E di sa do bërtas apo jo? I bie të kalosh 18 ditë direkt, të jesh në finale.

Vis Pupa: Si tek loja mos u nxeh

Luiz Ejlli: Shikues keni në dorë të ndryshoni jo vetëm lojën por jetën time, me një mesazh të më çoni në 6 maj. Diçka iu garantoj, iu betohem se do më bëhet shumë më shumë qefi mua sesa juve

https://www.youtube.com/watch?v=0SJNkY5yeWE

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese