Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

VIDEO/ Lotët e një burri para ‘Camp Nou’, tifozi i Barcelonës nuk përmbahet për largimin e Messit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Barcelona njoftoi pasdite se nuk mund të rinovojë me Lionel Messin. Ky lajm mërziti jashtëzakonisht tifozët katalanas, çka e shfaqën jo vetëm në rrjetet sociale, por edhe aty ku ylli argjentinas ka dhënë gjithçka: në Camp Nou.

Në Camp Nou kamerat filmuan një tifoz i cili nuk e besonte dot që ajo që ndodhi ishte e vërtetë, me lojtarin e 12-të që qante.

Video po bën xhiron e rrjetit dhe po komentohet shumë. Lionel Messi mbetet një nga ikonat e Barcelonës dhe ajo që ka bërë për katalanasit me siguri do mbahet mend përjetësisht.

Më shumë

spot_img