Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

VIDEO-LIVE/ Mijëra qytetarë mbushin Lungomare, kryeministri Rama i shoqëruar nga Linda dhe Zaho mbyll fushatën në Vlorë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e sotme Partia Socialiste do të mbyllë fushatën elektorale të zgjedhjeve të 25 prillit në qytetin e Vlorës.

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Lungomare i shoqëruar nga bashkëshortja Linda dhe djali i vogël Zaho.

Mijëra simpatizantë të PS janë mbledhur në mitingun e fudnit të Partisë Socialiste, duke krijuar një atmosferë të jashtëzakonshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img