Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

VIDEO-LIVE/ Alarm për bombë në Paris, policia rrethon zonën dhe evakuon banorët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një alarm për një bombë të mbetur që nga Lufta e Dytë Botërore është dhënë pasditen e sotme në Paris.

Policia ka rrethuar zonën dhe ka evakuuar banorët, ndërkohë që forcat xheniere po punojnë për të gjetur lëndën bombën dhe për ta çaktivizuar.

Vijon…

Më shumë

spot_img
spot_img