Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Lëvizje sensuale dhe me fustan transparent, Georgina "harron" Ronaldon, kërcen me këngëtarin latin

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Lëvizje sensuale dhe me fustan transparent, Georgina

Georgina Rodriguez ka vendosur të largohet për pak ditë nga Arabia Saudite, ndërsa Cristiano Ronaldo është fokusuar tek eksperienca e tij me klubin arab.

Bukuroshja brune ka zgjedhur të pushojë disa ditë vetëm me fëmijët, duke qenë larg partnerit. Në një video të publikuar në TikTok, ajo shfaqet duke kërcyer në krah të këngëtarit të njohur kolumbian, Sebastian Jatra.

Në videon e postuar në rrjetet sociale, shfaqet Georgiana e cila ka veshur një fustan të shkurtër të kuq, e transparent duke bërë lëvizje sensuale.

@georginagioEnergía Bacana ✨?⚡️???☀️♬ original sound - Georgina Rodríguez

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese