Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

VIDEO/ “Leku letër” në dasmën e Rudinës dhe Mark Frrokut, Aurela Gaçe “ndez” atmosferën, pista mbulohet nga dollari

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dita e djeshme ka qenë shumë e veçantë për Rudina Dembacajn. Aktorja e njohur e humorit dhe Marku Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Ata ndanë foto nga ceremonoa e kurorëzimit në dasmë. Po më pas janë publikuar edhe foto nga festa që është zhvilluar në një ambient të hapur.

Dasmën duket se e ka “ndezur” Aurela Gace. Ajo ka postuar një moment në Intagram teksa shihet duke kënduar dhe Mark Frroku i ulur duket që pista e vallëzimit është mbuluar me dollarë.

Në dasëm kanë marrë pjesë shumë vipa si Arilena Ara, Visjan Ukcenaj, Ermal Mamaqi me Amin dhe shumë të tjera.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img