Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Video-Lajm/Momentet më pikante të ndeshjes Francë-Shqipëri, Sadiku dhe Memushaj ishin pranë golit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shqipëria krijoi sot disa raste shumë të mira për gol, por që nuk arriti t’i finalizonte në fund. Armando Sadiku në pjesën e parë dhe Ledian Memushaj në të dytën, ishin ata që iu afruan më shumë golit. Por, portiere Lloris dhe shtylla ishin ato që ndalën kuqezinjë në këtë përballje me Francën. 

[iframe src=”https://streamable.com/e/8j8j?logo=0&hd=1″ width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen scrolling=”no” ]

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img