Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

VIDEO/ “Kur ta kuptoni që fjala publiku këtu s’ka vlerë”, Bjordi dhe Olta bisedojnë për finalen, aktorja: Zemër përballë ke fituesen!

Lajme të ngjashëm

Banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip, ishte regjisori Bjordi Mezini. Sapo u fut sigurisht që u bë pjesë e grupit të Oltës.

Ditën e sotme teksa ishin duke biseduar, Bjordi i ofroi ndihmë aktores për ta çuar në finale, ku kjo e fundit u shpreh se nuk do e lejonte publiku, pasi do të jenë ata të cilët do e çojnë deri në finale, madje-madje do të jetë dhe fituese.

Mirëpo, regjisori vijoji me të vetën duke treguar “fuqinë” e tij dhe duke lënë anash atë të publikut për të cilët tha se aty brenda ” nuk kanë vlerë”.

Bjordi: Do të të çoj në finale.

Olta: S’të le publiku

Bjordi: Kur ta kuptoni që fjala publiku këtu humbet vlerë, s’ka vlerë, nuk është fuqi për ne

Olta: Zemër unë nuk llogaritet finalja, unë do fitoj. Përballë ke fituesen

Më shumë