Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO/ Kur Rama e pyeti drejtpërdrejt Berishën në 2019 “A e kapërcen dot oqeanin?”, ish-kryeministri: Sa herë të dua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot ish-presidenti dhe ish-kryeministri Sali Berisha së bashku me familjen e tij është shpallur “non-grata” në SHBA. Lajmin e ka dhënë Sekretari Amerikan i Shtetit, Anthony Blinken përmes një postimi në Twitter.

Mirëpo a ka pasur informacion kryeministri aktual Edi Rama lidhur me këtë lajm. Jo tani, por dhe vite më parë?  Në vitin 2019, në një seancë parlamentare, nga foltorja e Kuvendit, Rama i drejtohet Berishës duke e pyetur: Sali ti e kapërcen dot oqeanin me dash?

Berisha nuk dëgjohet teksa i kthen përgjigje, por kuptohet se i thotë: Sa herë të due.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img