Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO/ Kthehen pas në kohë, Irma, Ema dhe Kozma Dushi bëhen bashkë dhe ia marrin këngës: Eja o shoku ynë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Data e djeshme, data 20 maj, u shpall si Dita Kombëtare e Jetimëve. E në këtë ditë kaq të veccantë e cila na kujton të gjithëve që të reflektojmë për të qenë më njerëzorë, disa emra të mëdhenj të artit shqiptar janë bërë bashkë.

Ka qenë këngëtarja Irma Libohova e cila ka ndarë një video krah Kozma Dushit, Bashkim Albialit, Ema Qazimit të cilët shfaqen duke kënduar këngën “Eja o shoku ynë”.

albsig

spring

Kjo video i ka bërë mjaft nostalgjik mijëra shqiptarë të cilët menjëherë kanë reaguar duke lënë komentet e tyre poshtë vidos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img