Hapësire reklamuese

Sporti

VIDEO/ Kristian Prenga "pa doreza", hedh paratë “lumë” te dasma e këngëtarit

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Kristian Prenga "pa doreza", hedh paratë

Këngëtari shqiptar, Irkenc Hyka ka kurorëzuar ditën e sotme dashurinë e tij disa vjeçare. Ai ka mbledhur bashkë familjarë, miq dhe kolegë në një dasmë madhështore. I pranishëm ka qenë edhe boksieri Kristian Prenga, i cili është dhe një ndër miqtë e këngëtarit.

Në një video të publikuar nga Anxhela Peristeri, Kristiani shihet teksa e mbulon në para mikun e tij. Në momentin që çifti është duke kërcyer, boksieri shihet teksa ngrihet nga tavolina e tij dhe shkon hedh paratë “lumë” mbi këngëtarin.

SHIKO VIDEON KETU

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese