Video komike, Princit 12 vjeçar nuk pëlqen t’i puthin dorën

Publikuar tek: bota, më 19:08 07-01-2016

Një video qesharake tregon momentin kur princi 12 vjeçar i Marokut, Moulay Hassan, gjatë një ceremonie mbretërore, përpiqet të shmangë puthjen e dorës.

Klipi tregon momentin kur të gjithë përkulen përpara princit për t’i puthur dorën por ai e tërheq me shpejtësi duke i lënë zyrtarët disi të konfuzuar. Ai është djali i Mbretit Mohammed dhe Salma Bennani, të cilët u martuan në 2002. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Azilkërkuesi kosovar çmonton televizorin e kampit dhe e dërgon në Kosovë
A është Shqipëria brenda rrezes së bombës me hidrogjen të Koresë së Veriut (Harta) »
Article Logic
Execution time: 0.010848999023438
array(1) { ["section"]=> string(64) "video-komike-princit-12-vjecar-nuk-pelqen-t-i-puthin-doren-29402" }