Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

VIDEO/ Kiara i dërgon dron Luizit, ja çfarë mesazhi i dha

Lajme të ngjashëm

Sot, Kiara ka suprizuar të dashurin e saj brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”. Ajo ka zgjedhur një mënyrë mjaft të veçantë për të suprizuar Luizin dhe për ta bërë të ndihet atë më mirë.

Ajo i dërgoi këngëtarit një dron me një mesazh mjaft domethënës i cili e lumturoi pamasë banorin.

“Të kam zemër. Të dua. Kiara”, shkruhej në dronin të cilin banori arriti ta shihte edhe pse produksioni kërkoi që të gjithë të futeshin brenda.

Falë këtij mesazhi ai kuptoi se çdo gjë jashtë po shkon mirë dhe nëpërmjet kamerave i tha moderatores: O Kiara, o shpirt, o jetë!

@artistikshqip♬ original sound – ArtistikShqip

Më shumë