Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

VIDEO/ Këngëtari i njohur pëson incidentin në skenë, i grisen pantallonat teksa ishte duke performuar para mijëra fansave

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur me famë botërore Harry Styles pati një incident të vogël gjatë koncertit të tij në Los Angeles, ku ju grisën pantallonat teksa po performonte.

Ngjarja ndodhi teksa ai ishte duke kënduar, këngëtari në një moment ulet dhe kur ngrihet i grisrn pantallonat. Këngëtari i në siklet, nisi të buzëqeshte.

Këngëtari u mundua të ruante gjakftohtësinë dhe vazhdoi me koncertin. Ai u përpoq të mbulonte pantallonat e grisura para me njërën dorë teksa performonte, më pas ka shkuar në prapaskenë dhe ka ndërruar pantallona.

Mirëpo, “zhurma” e vërtetë në rrjetet sociale ishte për faktin se në publik ishte një aktore e famshme, Jennifer Aniston, e cila ishte ulur në rrjeshtin e parë për të shijuar koncertin. Më herë Harrys ka pranuar publikishte se ka pasur një pëlqim të madh për Aniston.

 

Më shumë