Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

VIDEO/ Këngë dhe lot, vajza feston 4-vjetorin, nëna qeras me ëmbëlsira banorët e “5 Majit” që bënin roje jashtë shtëpisë që do u shembeshin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditëlindjen e një vajze 4-vjeçare kanë festuar banorët e “5 Majit” mbrëmjen e djeshme, ndërsa bënin roje për banesat e tyre që po prishen sot.

Një nënë ka dalë dhe ka qerasur banorët, duke thënë se vajza e saj feston 4-vjetorin. Edhe pse të trishtuar ata i kanë marrë këngës dhe kanë uruar vajzën, ndërsa nëna ka shpërthyer në lot.

Ditëlindjen e kishte vajza e banorit Bekim Cerri, banesa e të cilit është në listë për tu shembur.

Më shumë
spot_img
spot_img