Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

VIDEO: Këmbësorët shikojnë të habitur, RENEA operacion te Liqeni i Tiranës??

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, ka shkaktuar reagimin e banorëve të kryeqytetit dhe përdoruesve të rrjeteve sociale.

Në këtë video të siguruar dhe nga newsbomb.al, shihet një grup i veshur me uniforma të Forcave Speciale RENEA dhe të armatosur teksa arrestojnë një person brenda rrethimit të Amfiteatrit, te Liqeni i Tiranës.

Burime për redaksinë e newsbomb.al nga Policia e Shtetit konfirmojnë se gjatë këtyre ditëve Forcat Speciale nuk kanë zhvilluar asnjë operacion në atë zonë, por bëhet fjalë për video të viteve më parë, nga një stërvitje e RENEAS.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img