Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

VIDEO/ Kapsolla tymëse në koncertin e Bregoviç përplasja mes qytetarëve dhe policisë gjatë shoqërimit: Serbët doni, mbani ato k*rva

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një incident u shënua mbrëmjen e djeshme që ishte edhe mbrëmja e fundit e “Festës së Birrës”, ku performoi edhe këngëtari serb Goran Bregoviç.

Një djalë i ri hodhi kapsollë lakrimogjene, ndërsa teksa po tentonte të hidhte të dytën u arrestua nga policia.

Vec të riut në pranga kanë rënë edhe disa persona të tjerë, të cilët dyshohen se ishin të përfshirë në këtë incident.

Në videon e mëposhtme shihen disa qytetarë kur arrestohen nga policia teksa bërtasin “serbët doni, mbani ato k*rva”.

Qytetari i arrestuar: Ata k*rva mbani! A serbët doni, ata ku*va doni, ata mbajini. Pse po më merrni?

Polici: Hec para…

(nuk dëgjohen se çfarë dialogojnë)

Qytetari: Më lësho dorën, pse po më merrni?

Lexo edhe: Dy kapsolla tymëse për të “prishur” koncertin e Bregoviç, policia ndalon të riun pasi hodhi të parën (Foto – incidenti)

Lexo edhe: “Ky nuk është një mesazh facebook-u”, Tifozat Kuq e Zi marrin përgjegjësinë për gazin lotsjellës në “Festën e Birrës”?

Lexo edhe: VIDEO/Hidhet GAZ LOTSJELLËS gjatë performancës së Bregoviç në “Festën e Birrës” në Korçë, qytetarët shpërndahen me shpejtësi

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img