Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

VIDEO: Kancelaren gjermane e telefonojnë gjatë takimit me Putin, shikoni reagimin e Angela Merkel

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka zhvilluar së fundmi një takim me presidentin e Rusisë Vladimir Putin, shkruan newsbomb.al. Edhe pse takimi ishte shumë i rëndësishëm, duke se askush nuk e ka mendjen se çfarë diskutuan dy liderët.

Gjatë takimit, teksa Putin fliste, kancelarja Merkel ka marrë një thirrje në celelarin e saj.

Një moment disi i sikletshëm. Presidenti Putin dhe të tjerët e kaluan me të qeshur, ndërsa Merkel nxori celularin dhe pas një shikimi përbuzës e mbylli atë. Ky është pikërisht momenti që të gjithë mbajnë mend nga takimi dhe kanë një pyetje:

Kush do të guxonte ta thërriste në telefon politikanen më të fuqishme në Evropë, gjatë një takimi të rëndësishëm me Vladimir Putin?

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img