Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

VIDEO/Jul Deda ngre dyshime: Njëri gris, tjetri me qese në xhep! Gjasme nuk i koordinojnë veprimet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetët e Partisë Demokratike ditën e sotme vendosën të mos votojnë për kryetaren e re të Kuvendit, duke grisur fletët e votimit.

Por pas këtij akti, kryeministri Rama u ngrit, nxori një qese dhe filloi të mbledhë letrat e grisura nga demokratët. Aktori Julian Deda ka ngritur dyshime për këtë akt të Ramës, pasi kryeministri i nxori qeset nga xhepi, ndaj dukej sikur gjithçka ishte me plan.

“Njeri gris, tjetri gati me qese ne xhep. Gjasme nuk flasin me njeri-tjetrin, gjasme nuk i kordinojne veprimet, gjasme nuk jane bashke…”, shkruan Jul Deda.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img