Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “Ju dua me shpirt”, Ilnisa ka një kërkesë për shqiptarët e Londrës

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “Ju dua me shpirt”, Ilnisa ka një kërkesë
Françeska Murati, është shqiptarja e cila prej vitesh jeton në Angli, aty ku dhe në vitin 2023 është zgjedhur më e bukura e Londrës. Prej javësh Françeska i është bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother Vip, ku dhe që në momentin e parë ka patur përplasje me Ilnisën. Debatet mes vajzave vijojnë çdo dit, ku jo më larg se disa orë më parë ka ndodhur i fundit. Ishte Françeska ajo e cila i tha banores tjetër se përfaqëson Londrën, ndërsa Ilnisa iu kthye duke i thënë se është “turp” të thotë që përfaqëson shqiptarët e Londrës, teksa i bëri dhe një thirrje këtyre të fundit. Pjesë nga debati: Ilnisa: Pu, pu të përfaqësosh ti shqiptarët e Londrës vaj me medet të përfaqësosh ti shqiptarët e Londrës. Fol për veten tënde, përfaqëso veten tënde mos fol për shqiptarët e Londrës. Turp. Françeska: Unë përfaqësoj Londrën. Pse është turp?  Ilnisa: O shqiptarë të Londrës sa më shumë komente te faqja e Top Channel Françeska: Komentet për mua do të jenë nga më të mirat  Ilnisa: Sa më shumë komente o shqiptarë të Londrës që ju dua me shpirt Françeska: Ju dua jeni shumë të mirë  Ilnisa: T’ju përfaqësojë Françeska  Françeska: Zemra ime unë përfaqësoj Londrën, jo vetëm shqiptarët në Londër  Ilnisa: Përfaqëson Londrën, wow. Françeska: Kështu më duartrokasin në Londër  Ilnisa: E kemi parë sa mirë flet  Françeska: Unë jam shumë krenare për shqipen time Ilnisa: Ka lodra shumë të bukura  Françeska: Bliji për beben tënde jo për mua, ka kush kujdeset për mua. Lodrat mi ble kush mi ble ska nevojë të mi blesh ti, ti bliji për beben tënde. © Credits https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese