Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

VIDEO: Joe Biden rrëzohet tre herë në shkallët e aeroplanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cc7a4f7d622dcaf88ad57bcab89256f3

Presidenti amerikan Joe Biden ka rënë tre herë teksa ishte duke ngjitur shkallët e aeroplanit “Air Force One”.

78-vjeçari Biden, presidenti më i moshuar në historinë e SHBA, u pengua tre here teksa ngjiti shkallët e aeroplanit, por më në fund arriti të ngrihet në këmbë dhe të përshëndesë, përpara nisjes drejt Atlantës ku do të zhvillojë një takim me komunitetin aziatiko-amerikan.

VIDEO: 

Më shumë

spot_img
spot_img