Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

VIDEO/ “Je tamam për seks”, pedofili nga Lezha kapet mat, i bën kryqin “15-vjeçares”

Lajme të ngjashëm

Një tjetër rast pedofilie është goditur nga “Piranjat”. Kësaj here është Kristiani nga Lezha i cili ra në kurthin e “Kejsit” të Piranjave.

Njësoj si dhe në rastin e parë të mesuesit nga Kosova edhe këtë herë ka shërbyer profili fals me emrin “Kejsi” që pedofili i radhës të bjerë në grackë.

Në video gjatë bisedës me pedofilin dëgjohet teksa ky i fundit jo vetëm i jep leksione mbi seksin, por i bënë dhe një fizionomi të plotë trupit të vajzës së “mitur” që ka përballë.

Pasi e kupton që kjo ishte një kamera e fshehtë, pedofili “pendohet” bën kryqin dhe i kërkon falje gazetares.

Më shumë