Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO/ Ishte në transmetim live, Hygerta Sakos i ndodh e papritura në mes të studios

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prezantuesja Hygerta Sako është përballur me një incident të vogël në studio.

Teksa ishte në transmetim live, Hygerta u has me një problem me karrigen e saj e cila u ul disa centimetra më poshtë duke trembur kështu Sakon, moment të cilin ajo e kaloi me sportivitet dhe të qeshura.

albsig

spring

Ka qenë vetë Hygerta e cila ka publikuar videon e këtij momenti duke shkruar: Karrike mistrece, ka qejf te luaje ne trasmetim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img