Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Ishte duke performuar në skenë, Madonna rrëzohet nga karrigia

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Ishte duke performuar në skenë, Madonna rrëzohet nga
Këngëtarja me famë botërore, Madonna vazhdon turneun e saj ‘Celebration’ dhe së fundmi ishte në Seattle. Ylli i popit pati një aksident të vogël në skenë gjatë përformancës. Teksa po këndonte këngën “Open your Heart”, një nga kërcimtarët e saj tërhoqi karrigen ku ishte ulur. Mirëpo në një moment balerini humbi ekuilibrin, u rrëzua, duke bërë që edhe Madonna të binte nga karrigia. Natyrisht si një profesioniste, ajo nuk e ndali këngën, ndërsa pak sekonda më pas shpërtheu në të qeshura. Ajo u ngrit në këmbë me ndihmën e një balerini dhe u ul përsëri në karrige, teksa me humor tha “dreqi, harrova fjalët e këngës”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese