Tirana
scattered clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
5.1kmh
40 %
Enj
35 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

VIDEO: Ish e dashura ruse e Rinianit të ‘Përputhen’, filmohet duke hyrë në hotel me një nga konkurentët e tjerë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

56019d46706ee2165b957e768e70b4b9

Riniani, është një nga konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen”, ku djemtë kërkojnë partneren e ardhshme të jetës. Së fundmi, në një lidhje direkte me emisonin ishte dhe ish e dashura ruse e Rinianit.

Marsela, e cila edhe pse ruante në rrjetet sociale ende fotot me Rinianin, tha se mes tyre çdo gjë kishte përfunduar. Mirëpo, nga një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet se ajo shoqërohet me një tjetër djalë nga emisioni, Ervis Kurtin.

Ataja janë filmuar duke u futur bashkë në një hotel në qendër të Tiranës, ndërsa Ervisi e ndihmon Marselën të zbresë nga makina.

Lexo edhe ...

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img