Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Video ironike/ Bes Kallaku paraqitet në Prokurori

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale është shpërndarë një video e aktorit të “Portokallisë” Besart Kallaku, ku ironizon akuzat e Tom Doshit për atentatin e organizuar nga Ilir Meta.

Aktori ka mbërritur pranë Prokurisë së Krimeve të Rënda, ndërsa ndodhej në të njejtën makinë me kreun e Komisionit të Sigurisë Kombëtare Spartak Braho, i cili ka deklaruar se ka sjell me vete një të penduar për këtë çështje. Megjithatë, Braho ka hyrë i vetëm në ambientet e Prokurorisë, ndërkohë aktori Kallaku ka qendruar brenda në automjet.

Video e Besart Kallakut është shpërndarë gjithashtu edhe nga kryeministri Edi Rama në profilin e tij në facebook dhe mesa duket ka nje përpjekje të gjerë nga maxharoanca për ta banalizuar sa më shumë çështjen e hapur nga deputeti Doshi.

Dëshmia tronditëse e një ‘’killeri”, humor i zi nga Besart Kallaku (Video)

Më shumë

spot_img