Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

VIDEO/ Iliri si “veshka mes dhjamit”, pas PUTHJES me Arjolën nuk PËRMBAHET as me Monikën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej katër muajsh banorët e Big Brother të mbyllur brenda në shtëpi kanë krijuar afrimitetet e tyre me njëri-tjetrin.

Një ndër më të diskutuarit janë Arjola, Iliri dhe Monika të cilët ndonëse zihen dhe debatojnë, përsëri nuk qëndrojnë dot larg.

Edhe pse Monika dhe Iliri kanë shprehur antipati për njëri-tjetrin ata sërish nuk qëndrojnë pa dhuruar përqafime, ngacmime gjatë gjithë ditës. Një moment i tillë është kapur edhe nga kamerat e shtëpisë ku Iliri i ka shkuar në krevat Monikës e cila ishe shtrirë dhe ka filluar të luajë dhe ta ngacmojë atë.

Ndërsa, gjatë ditës së djeshme vëllai i madh u dha banorëve të interpretonin filmin shqiptar “Edhe kështu edhe ashtu”, ku protagonistë ishin Iliri dhe Arjola. Teksa iliri ishte duke “luajtur në piano”, Arjola i rrëmbeu atij një puthje të shpejtë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img