Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Iliri si “veshka mes dhjamit”, pas PUTHJES me Arjolën nuk PËRMBAHET as me Monikën

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Iliri si “veshka mes dhjamit”, pas PUTHJES me Arjolën

Prej katër muajsh banorët e Big Brother të mbyllur brenda në shtëpi kanë krijuar afrimitetet e tyre me njëri-tjetrin.

Një ndër më të diskutuarit janë Arjola, Iliri dhe Monika të cilët ndonëse zihen dhe debatojnë, përsëri nuk qëndrojnë dot larg.

Edhe pse Monika dhe Iliri kanë shprehur antipati për njëri-tjetrin ata sërish nuk qëndrojnë pa dhuruar përqafime, ngacmime gjatë gjithë ditës. Një moment i tillë është kapur edhe nga kamerat e shtëpisë ku Iliri i ka shkuar në krevat Monikës e cila ishe shtrirë dhe ka filluar të luajë dhe ta ngacmojë atë.

Ndërsa, gjatë ditës së djeshme vëllai i madh u dha banorëve të interpretonin filmin shqiptar “Edhe kështu edhe ashtu”, ku protagonistë ishin Iliri dhe Arjola. Teksa iliri ishte duke “luajtur në piano”, Arjola i rrëmbeu atij një puthje të shpejtë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese