Hapësire reklamuese

Politikë

VIDEO/ Ilir Meta i fiksuar pas palestër, shfaqet duke u stërvitur

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Ilir Meta i fiksuar pas palestër, shfaqet duke u stërvitur

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e ka nisur mëngjesin e sotëm në palestër duke bërë ushtrime fizike.

Lideri i Partisë së Lirisë ka postuar një video në rrjetet sociale, ku shfaqet duke u ushtruar në palestër.  Siç duket Meta e ka marrë seriozisht stërvijen fizik, pasi kohët e fundit ka treguar se është dashamirës dhe frekuentues i rregullt i palestrës.

“Kur dita nis vrullshëm në mëngjes”, shkruan Meta krahas postimit të tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese