Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “Iku varësja”, Noizy në koncert hidhet në mes të turmës, “skifterët” përfitojnë nga rasti dhe e grabisin

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “Iku varësja”, Noizy në koncert hidhet në mes

Reperi Noizy ka mbajtur një koncert në një klub nate, ku si gjithmonë të pranishëm ishin me qindra të rinj.

Gjatë një momenti të performancës këngëtari është hedhur në mes të turmës. E si duket gjatë momentin që këngëtari ishte në turmë, duket se disa kanë përfituar nga rasti dhe i kanë marrë këngëtarit varësen që mbante në qafë që kushton mijëra euro.

Kur rikthehet në skenë nga badigardët shihet se këngëtari është pa varësen.

E teksa poston këtë moment nga rrjetet sociale, Noizy shkruan “iku varsja”.

@noizyking

Iku varsja ??

♬ original sound - Noizy

Reperi ka bërë me dije në orët e para të mëngjesit se i ka gjetur sendet e tij me vlerë teksa shkruan “s’ka lind hala ai që i merr”.

@noizyking

Ska lind hala ai qe e merr ?❤️

♬ original sound - Noizy

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese