Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

VIDEO/ Ia mori djalin nga duart dhe e futi në makinë, nëna heroinë shpëton 5-vjeçarin nga grabitësi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nju York, ku një person 24 vjeç ka tentuar t’i marrë nga duart nënës fëmijën e saj 5 vjeç.

Siç shihet edhe në vidieon e mëposhtme nëna është duke ecur në rrugë me fëmijët e saj, ku një person me makinë ndalon dhe tenton ti rrëmbejë djali. Autori  i tërheq nga duar djalin 5 vjeç nënës  dhe tenton ta fusë së makinë.

Nëna vrapon dhe teksa shoferi po futej në mjet nëna arrin nga xhami të nxjerrë foshnjën e saj.

Më shumë

spot_img