Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO/ I veshur si grua, MOMENTI kur autori i vë flakën makinës së ish-policit në Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka shkatërruar ambientet e një lokali në fshatin Grudë e Re të Shkodrës.

Tritoli i është vënë lokalit në pronësi të ish-efektivit të policisë së Shkodrës, Ndrek Rrasa. Më pas autori i ka vënë flakën edhe mjetit të ish-policit që ishte e parkuar.

albsig

spring

Në videon e mëposhtme shihet sesi një person është maskuar si grua, i hedh tritolin lokalit dhe më pas i ka vënë zjarrin mjeti.

Ai shihet i veshur me fustan, ndërsa në kokë ka të vendosur një paruke. Autori i vë flakën mjetit me lëndë djegëse dhe më pas largohet nga vendi iu ngjarjes.

Në lidhje me ngjarjen ka folur edhe vetë Rrasa, i cili tha se nuk ka konflikt me askënd dhe se nuk e di se kush mund ta ketë bërë këtë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img