Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

VIDEO/ I veshur me kapuç, MOMENTI kur autori i hedh benzinën dhe i vë FLAKËN makinës në Laç, pas saj digjen dhe dy të tjera

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur në Laç, ku gjatë orëve të mëngjesit u dogjën 3 mjete.

Bëhet me dije se një person me kapuç, i ka vënë flakën njërës prej mjeteve dhe më pas prej saj janë djegur edhe dy mjete të tjera që ishin parkuar aty pranë, si dhe u dëmtua edhe një kioskë.

Në videon më poshtë shihet sesi një person me kapuç spërkat fillimisht makinën dhe më pas i vë flakën dhe largohet i pa shqetësuar.

Edhe pse zjarrfikësja shkoi në vendin e ngjarjes 3 makina u shkrumbuan plotësisht. Policia po punon për të bërë të mundur identifikimin si dhe arrestimin e autorit.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img