Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

VIDEO/ I riu i propozon të dashurës para mijëra tifozëve në stadium, ajo i thotë “JO” dhe largohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk ka shkuar siç duhet propozimi për martesë i një të riu në SHBA, i cili është refuzuar nga e dashura.

Djali kishte vendosur që t’i propozonte të dashurës në stadiumin e mbushur plot me tifozë të Massachusetts ku po zhvillohej një ndeshje bejsbolli, por përgjigja që ka marrë e ka befasuar.

Ai është ulur në gjunjë dhe me unazën në dorë i ka propozuar të dashurës, me sytë e tifozëve që ishin të gjithë mbi ata të dy, por vajza nuk ka pranuar dhe është larguar menjëherë.

Pas saj vrapoi për t’u larguar edhe djali, i zhgënjyer që momenti që kishte ëndërruar nuk shkoi siç duhet.

Më shumë

spot_img
spot_img