Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

VIDEO/ I futën brenda shtëpisë, Luiz EJLLI kupton “hilen” e produksionit: Protesta jashtë, po bëhet nami

Lajme të ngjashëm

Qindra fansa të këngëtarit Luiz Ejlli, banor i Big Brother Albania, u mblodhën sot në ambientet e jashtme të shtëpisë më të famshme në Shqipëri në mbështetje të konkurentit të tyre të preferuar.

Produksioni i futi brenda në living room të gjithë banorët dhe mbyllën dyer e perde si dhe vendosi muzikë të lartë që konkurentë të mos kuptonin se çfarë po ndodhte jashtë.

Mirëpo si duket këtë “hile” të produksionit e ka kuptuar vetë Luizi, i cili shihet në tryezë teksa thotë se jashtë po mbahen protesta.

“Protesta, do ketë protesta jashtë, bëhet nami. S’duan që t’i dëgjojmë” dëgjohet t’i thotë Luizi Teas.

Lexo edhe: PAMJET/ Policia bëhet “gardh” në Kashar, qindra fansa të Luiz Ejllit me dron, fishekzjarre e muzikë

 

@thashethemnaja #luizejlli #bbv #bbvipalbania #bigbrothervipalbania #meluizin ♬ original sound – Thashethemnaja

Më shumë