Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
51 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
18 °
E martë, 4 Tetor, 2022

VIDEO/ I buzëqeshur, Johnson “kapet” duke bërë pazar në marketin grek

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri në largim i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, ndodhet në Greqi, konkretisht në zonën e gjerë të Nea Makris Attica.

Mediat greke kanë publikuar në video të Johnson ku shihet në një market duke bërë Pazar. Prania e tij u vu re menjëherë nga të pranishmit të cilët ngritën celularët për ta regjistruar, ndërsa me miqësi kryeministri i ka përshëndetur.

Kryeministri britanik, i veshur me një këmishë dhe xhaketë pa kravatë, bëri pazarin vetë ndërsa ka zhvilluar edhe bisedë me punonjësit për produktet.

Kujtohet se Boris Johnson dhe familja e tij kanë lidhje të veçanta me Greqinë, pasi kanë edhe një shtëpi në fshatin në Pelion.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img