Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

VIDEO/ Hipur mbi motor dhe me kaskë në kokë, Grida Duma siç nuk e keni parë asnjëherë

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Hipur mbi motor dhe me kaskë në kokë, Grida Duma
Ish- politikania Grida Duma ka zgjedhur që fundjavën ta kalojë ndryshe. Moderatorja ka vendosur që të qëndrojë larg zhurmës mediatike, kryesisht për fushatën zgjedhore dhe ethet e kandidatëve. Këtë të shtunë, Grida është zhveshur nga kostumi i moderatores dhe ka vendosur që të bëjë një udhëtim me motor në natyrë. Por kë ka zgjedhur për ta shoqëruar në xhiron me motor? Është pikërisht djali i saj i cili nget  motorin, ndërsa nëna e tij ka  një mesazh motivues për të  gjithë. “Ka disa ditë që janë për veten, për të shijuar gjërat e vogla më fantastike të jetës”, thotë Grid në mesazhin e saj.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Grida Duma (@gridadumaal)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese