Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

VIDEO/ Hidhet në erë banesa 5-katëshe, ky është momenti kur shembet ndërtesa gjigante në Astir

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Punonjësit e IKMT shembën ditën e sotme një pallat tjetër në zonën e Astirit, për t’i hapur kështu rrugë projektit të Unazës së Madhe.

Siç mund ta shihni dhe në video, ndërtesa gjigante bie menjëherë, duke u shkatërruar plotësisht, pasi punonjësit e IKMT i presin kolonat.

Pavarësisht shtëllungave të mëdha të tymit, forcat e zjarrfikëses ndërhynë për të bërë të mundur lokalizimin e tij, përmes hedhjes së ujit.

Më shumë

spot_img
spot_img