Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

VIDEO/Hidhet GAZ LOTSJELLËS gjatë performancës së Bregoviç në “Festën e Birrës” në Korçë, qytetarët shpërndahen me shpejtësi

Lajme të ngjashëm

Gaz lotsjellës është hedhur gjatë performancës së Goran Bregoviç në “Festën e Birrës” në Korçë.

Gazi është hedhur në një zonë të mbushur me spektatorë, me këta të fundit që janë shpërndarë me shpejtësi.

Siç shihet edhe në video, disa qytetarë, mes tyre edhe fëmijë janë dëmtuar, ndërkohë që policia po heton për të identifikuar dhe kapur autorët.

Më shumë