Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

VIDEO/ Grushta pas ndeshjes, plas sherri mes tifozëve të Vllaznisë dhe Teutës jashtë “Elbasan Arena”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Finalja mes Teutës dhe Vallznisë për Superkupën e Shqipërisë ka vazhduar edhe pas fërshëllimës përfundimtare të gjyqtarit të ndeshjes.

Kanë qenë tifozët durrsakë dhe ata shkodranë që në ambientet e jashtme të “Elbasan Arenës” janë përplasur me njëri-tjetrin, teksa bëhet me dije se kanë qenë tifozët e Vllaznisë që kanë provokuar nisjen e sherrit, të pakënaqur edhe nga humbja 3-0 e skuadrës së tyre.

Është dashur ndërhyrja e shpejtë e policisë për të ndarë tifozët, por këto ngjarje nuk i bëjnë mirë panoramës së futbollit shqiptar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img