Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

VIDEO/ Grushta e shkelma, sherr i dhunshëm mes shqiptarëve në aeroportin e Italisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr i dhunshëm është shënuar në aeroportin e Umbrias të Italisë, në pjesën e check-in të fluturimit për në Tiranë.

Dy grupe pasagjerësh shqiptarë u konfliktuan dhe më pas u përplasen me shkelma dhe grushta.  Është dashur ndërhyrja e policisë për të bërë të mundur shuarjen e sherrit, ndërsa janë arrestua 8 burra dy gra dhe një person ka përfunduar në spital.

albsig

Dëshmitarët nga vendngjarja kanë thënë se sherri ka nisur mes dy personave, ku njëri ka goditur bashkëkombësin e tij dhe më pas janë përfshirë edhe të tjerët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img