Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

VIDEO/ Gruaja zhvishet në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë, proteston kundër dhunës seksuale në Ukrainë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua vrapoi në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë për të protestuar kundër dhunës seksuale në Ukrainë.

Protestuesja hoqi një fustan për të zbuluar fjalët “mos na përdhunoni” të pikturuara në trupin e saj, së bashku me ngjyrat e flamurit ukrainas, teksa menjëherë ndërhynë ekipet e sigurimit, që e kapën dhe e mbuluan.

albsig

spring

Autoritetet ukrainase kanë thënë se po hetojnë rastet e përdhunimit të grave nga forcat ruse gjatë pushtimit që filloi në 24 shkurt.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img