Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

VIDEO/ Georgina thyen rekord shikueshmërie, bën ‘twerk’ me trëndafil në dorë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

517404e4fb2324eca7984f084afcb615

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina ka tërhequr vëmendjen me videon e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.

Modelja spanjolle ka publikuar një video në Instagram teksa po bën ‘tëerk’ me trëndafil në dorë. Ajo ka marrë jo pak, por 8 milion pëlqime.

Pas lidhjes së saj me Ronaldon është bërë mjaft e njohur dhe shpesh përflitet për format trupore të përsosura. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img