Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

VIDEO/ Genta Ismajli në pritje të ëmbël, këngëtarja zbulon gjininë e binjakëve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, prej muajsh ndodhet në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri i saj, Huseyin Usta, do të bëhen prindër për herë të parë.

Më herët këngëtarja zbuloi dhe ajo është në pritje jo të një foshnje, por dy foshnjave.

Ndërsa sot për përmes një video për YouTube, Genta ka zbuluar se ajo dhe Huseyin-i presin një djalë dhe një vazjë.

Nga videot e publikuara çifti shihen mjaft të lumtur dhe mezi po presin që të mbajnë në duart bebet e tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img