Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Gazi i lexon dorën Rozës dhe i zbulon historinë e motrës së vdekur

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Gazi i lexon dorën Rozës dhe i zbulon historinë e
Pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme, ashtu si dhe ndodh gjithmonë banorët u zhvendosën në ambientet e tjera të shpisë, ku konsumuan darkën dhe festuan. Disa prej banorëve, pas festës morën kohë për veten, për t’ u relaksuar, ndërkohë Gazi vendosi që t’ i lexojë dorën Rozës. Teksa ishte duke i lexuar dorën në një moment konkurrenti i tha moderatores se në familjen e saj ka qenë dhe një fëmijë tjetër, mirëpo e ka pasur jetën e shkurtër. Kaq mjaftoi dhe ka qenë vetë Roza e cila më pas tregoi për herë të parë pjesën tjetër të kësaj historie. Ajo tregoi se para se të lindte ajo, aktorja Rita Lati ka lindur një vajzë e cila ka ndërruar jetë 40-ditëshe. Gazi: Ke një vëlla ja ku e ke më vete, që sështë i lidhur me degën bazë. Ka qenë dhe një fëmijë tjetër, këtu po e ka pasur jetën e shkurtër   Roza: Po motra ime, është ev ërtetë. Tila Lati e kishte, 40 ditëshe ka jetuar Gazi: Hë ku e dija unë!? Roza: Po të jetonte ajo, unë nuk do jetoja. Po të jetonte ajo, unë nuk do të ekzistoja. Mami nuk e ka treguar ndonjëherë këtë histori. Ka qenë tip epidemie, vitet 1987-1988. Nga temperatura e lartë ndërroi jetë, papritur. © Credits instagram.com/bigbrotheralb_vip/  
 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese